یک سالگی

یک سالگی

امروز یک ساله شدم ، یک سال با تمام فراز و فرود ها با تمام امید ها و نا امیدی ها و اینکه هیچ وقت فکر نمیکردم تا یک سال دوام میارم که بنویسم .

من نه نویسندم ، نه فیلسوفم ، نه سیاست مدارم … من یک علاقمند به علمم و سعی میکنم روش بهتر زندگی کردن با کمک علم پیدا کنم .

توی یکسالی که با شما بودم سعی کردم که دنیای یک علاقمند به علم بی واسطه و محدودیت با شما به اشتراک بزارم .

ایده اولیه هادی دات نت سرگرمی بود اینکه جایی باشه که به مرور توسعه پیدا کنه سرگرمم میکرد و تقریبا با توجه به اون ایده اولیه هنوز به نیمی از پتانسیل برای گسترش این بلاگ نرسیدم اما امیدوارم که به مرور به اونها هم جامع عمل بپوشونم .

از این به بعد که وارد سال دوم شدم تلاش میکنم که اشتباهاتم در نوشتار کم کنم گستره نوشتاریمو بیشتر کنم و بی پرده تر حرف بزنم چرا که معتقدم ما در جهانی هستیم که پیشرفتشو مدیون حرف زدن برای سرگرمیه .

ما حرف میزنیم تا سرگرم باشیم تا ایده های جدید پیدا کنیم پس دیگه این معنی تولد نیست این به معنای ورود به مرحله بعدیه .

2 دیدگاه برای “یک سالگی”

  1. تبریک میگم.
    تو این چند وقته که دنبالت میکردم از مطالبت لذت میبردم.
    امیدوارم به همین صورت پیش بری و موفق باشی.

  2. خسته نباشی رفیق جان. یه روز این بلاگ ده ساله می شه و اون روزه که من بهت تبریکشو می گم. می دونم و می دونی که الان فعلن دست گرمیه! ولی فعلن با اقتدار ادامه بده. همینطوری که هر پستت بهتر از قبلیه ادامه بده. خسته نشو و بذار بعد از این هم جوءن ۲۰۱۶ تنها ماهی باشه که توش آپدیت نکردی. ادامه بده. ادامه بده، که روزای خوبیه و روزای خوبتری در راه! ادامه بده…!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.