درباره

از اولین باری که شروع کردم تا امروز دغدغه های ذهنیم خیلی عوض شدن ، امروز که بهشون فکر میکنم گاهی به این نتیجه میرسم که بعضی از اونها اصلا دغدغه نبودن . بهرحال نسخه امروز خیلی متفاوت از قبلش برگشته با کلی ایده جدید و کارهای عقب افتاده ، امیدوارم که به همشون برسم .

راستی من بخوام خودم رو معرفی کنم باید بگم که من یه برنامه نویسم خیلی گرایش خاصی ندارم ولی بیشترین میزان تجربم توی وب بوده بنابراین میشه گفت یجورایی وب دولوپرم . عاشق کتاب ، موسیقی ، کد و قهوه ام .

اسم این وبلاگ قبلا نگاه نو بود یادم نمیاد برای چی اما این بار کلمه شعبده باز برای من مفهومی انتزاعی از شغلمه چیزی که قبل از شغل بودن برای من مهمترین سرگرمی زندگیم به خساب میاد، درکنار اینکه داستان سفر از پیله تا پرواز دقیقا قسمت مهم هدف شکل گیری این وبلاگه ، اینکه یک آدم چطوری تونست به شرایط آرمانی مورد علاقش برگرده .

من هادی هستم از هادی [دات] نت همونطور که قبلا گفتم این سومین باری که برگشتم به دنیای وبلاگ نویسی ، علتش رو یروزی حتما کامل میگم اما فعلا نه .

این وبلاگ رو از سر نیازی که حس کردم به آموزش دوباره فعالش کردم . البته این رو باید ضمیمه کنم که ازآدمای مختلف شنیده بودم که باید کمک کرد به توسعه وب فارسی ولی خودم بهش تازه رسیدم .

البته این رو هم بگم که قرار نیست صرفا آموزشی بنویسم ،سعی میکنم از چیزایی بنویسم که مشکلی رو حل میکنن ، گاهی لابه لاش هم چیزای دیگه رو اضافه میکنم .

نقطه شروع من فعلا همین وبلاگ ، تا به مرور به جاهای دیگه هم برسم اما اگه لازم بود تا با من در ارتباط باشین میتونین از طریق یکی از شبکه های ارتباطی که توضیح دادم یا از طریق ادرس ایمیل هادی ورپشتی [ات ساین ] جیمیل دات کام بهم پیام بدین تا پاسخگوی شما باشم.